PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130130}
7,8 202 627
ocen
7,8 10 1 202627
6,8 28
ocen krytyków
American Gangster
powrót do forum filmu American Gangster

8/10

ocenił(a) film na 8

Bardzo fajnie skonstruowany film, długi ale nie nudzi, dobry podkład muzyczny i rewelacyjna gra aktorska. Jak dla mnie akcja pod koniec za szybko ruszyła, dla mnie za krótko go rozpracowywali. Najbardziej rozwaliła mnie jego żona. Zostawiła go- bez komentarza. Jak była hajs i była zabawa to siedziała przy nim, ale jak się zrobiło gorąco poszła sobie. Hehe jaka hipokryzja. Godny polecenia film. Dla mnie minus taki, że podczas nalotu na dziuple narkotykową nie jeden raz widać jak policjanci po dwa razy przeładowują strzelby nie strzelając z nich, a mimo to nic nie wypada, dziwne ;-)

PS. ja na początku filmu bym wziął tą kasę ;D

Sprite_87

Niedoróbki w filmach zdarzają się bardzo często, nawet tych najlepszych to nie omija.

ocenił(a) film na 8
faktowa

Jeśli budżet jest na poziomie 100 000 000 mln to nawęd mały błąd nie powinien się przytrawiać,ale ja tam akurat błędów nie widziałem a cała ta historyjka zrobiła na mnie takie duże wrażenie że daje 8/10.Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones