PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130130}
7,8 202 589
ocen
7,8 10 1 202589
6,8 28
ocen krytyków
American Gangster
powrót do forum filmu American Gangster

Drug dealer

ocenił(a) film na 8

Czego tu się po tym filmie spodziewać... Chyba naturalnie miałem nadzieję otrzymać coś w stylu 'Ojca Chrzestnego' czy 'Dawno temu w Ameryce', po pewnym czasie myślałem, że skończy się bardziej jak 'Scarface', w końcu jednak wyszło coś zupełnie innego. Film jest więcej niż poprawny, bardzo dobrze zrealizowany i nieźle zagrany, jednak to nie to, co wymienione filmy. Nie zmienia to jednak faktu, że kino wysokich lotów i nikt nie powinien być zawiedziony po seansie.

ocenił(a) film na 7
Kruczysko

Po dłuższym czasie od obejrzenia tego filmu mam takie same wspomnienia jak po "Dawno temu w Ameryce". Ledwo pamiętam te filmy, czyli były długie, mętne i kiepskie. Wolę "Życie Carlita" czy "Człowiek z blizną".

ocenił(a) film na 9
Kruczysko

Dla mnie to jeden z najlepszych filmów ostatnich lat, jeśli chodzi o tę tematykę. Jeśli mówić np. o Ojcu chrzestnym, to masz rację, ale wątpię by kiedykolwiek powstało coś co mogłoby przebić całą trylogię o Corleone. To jest perfekcyjna "saga" i każdy film, który spróbują nakręcić na ten styl będzie do niego porównywany. A wiadomo, że wyrównywanie rekordu te nie to samo co jego ustanawianie;)

ocenił(a) film na 8
traszka111

No, akurat ja osobiście wyżej stawiam 'Dawno temu w Ameryce', ale to kwestia gustu, różnica klas w zasadzie żadna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones