PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130130}
7,8 202 586
ocen
7,8 10 1 202586
6,8 28
ocen krytyków
American Gangster
powrót do forum filmu American Gangster

... nie za słaby. Po prostu taki średniak sam w sobie.Kasa, bijatyka , broń i narkotyki to dziwne połączenie. Cuba Gooding Jr. gdzie on w tym filmie bo obejrzałem na DVD rozszerzoną wersję i go nie spotkałem ?????????

ocenił(a) film na 8
biskup85_2

:) :)Cuba Gooding Jr.w "American Gangster" został zaangażowany jako główny rywal Lucasa w handlu narkotykami,gra tu Nicka Barnes'a,jest właścicielem jakiegoś 'nocnego klubu', tam też rządzi swoim światem narkotykowym; (jest bardzo specyficznie ucharakteryzowany ale jeśli tylko wytężysz wzrok--rozpoznasz go)
moja ocena dla tego filmu to zasłużone 8/11!
Bardzo dobra gra aktorska, klimat świetny i cała historia mająca potencjał--godnie zrealizowana!

ola_1986

Wyczuwam także i u Ciebie Olu niemały potencjał związany ze znajomością kinematografii, dobry smak połączony z nietuzinkowym gustem a także umiejętność konstruowania pismem odpowiedniej dynamiki czy indywidualnej ekspresji. Ładna, mądra twarzyczka dopełnia wizerunkowego całokształtu. Budujące...

ocenił(a) film na 8
Socrates_filmweb

... dziękuje! Dla mnie 'budujące' jest to co napisałeś ... tak Kocham kino Całym Sercem! Choć aura letnia powoduje niemały spadek jeżeli chodzi o seanse, to życie na co dzień Zawsze wplata Coś z owych już ogladanych więc - tak kinematografia wciąż o sobie przypomina ... i dzięki Bogu :)

ocenił(a) film na 8
biskup85_2

Jeśli nie widziałeś Cuby Goodinga Jr. to musiałeś oglądać inny film...

ocenił(a) film na 9
biskup85_2

Ja oglądałem normalną wersję ( trwała 2:30:29 ) i jest Cuba Gooding Jr ( nazywa się Nicki w filmie ) w scenie w klubie nocnym gdzie siedzi w vip roomie zalany a przed nim tańczą 2 panienki. Przychodzi do niego Washington i czepia się, że CG Jr. rozrzedza jego prochy i nakazuje zmianę nazwy prochy i aby zaprzestał rozrzedzać prochy. Scena trwa w Mojej wersji od 1:2817 do 1:30:36.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones