PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130130}
7,8 202 589
ocen
7,8 10 1 202589
6,8 28
ocen krytyków
American Gangster
powrót do forum filmu American Gangster

Hej jestem wielkim milosnikiem tematyki mafijnej zarówno jej przeobrazen historii jak i jej pokazania w swiecie kinematografii. Dlatego tworze stronke ktora bedzie spelnieniem moich fascynacji. Strona bedzie zawierala newsy dotyczace najnowszych powstajacych filmow w tej teamtyce opisy powstalych dotychczas. Jak i historie Cosa Nostry. Osoby które również jak ja się tym fascynuja zapraszam do redakcji. Potrzebuje teraz osoby do pomocy o pisaniu o Cosa Nostra. Jezeli chcialbys dolaczyc napisz do mnie na maila lapa11@interia.pl i wyslij mi probke mozliwosci o dowolnym czlonku mafii rodzinie amfijnej wybór nalezy do ciebie.
Jezeli tekst bedzie dobry i nie okaze sie zadnym plagiatem przyjme cie do zalogi/ gwarantuje ze jesli sie nie dogadamy to nie uzyje twojej pracy w zaden sposob.

Stronka na razie w budowie jej adres to syndykatmafii.pl

Czekam na maile moze uda nam sie razem cos fajnego stworzyc z czego beda mogli korzystac inni chcacy sie dowiedziec czegos wiecej o mafii po obejrzeniu takich filmow jak Ojciec Chrzestny czy Chłopcy z Ferajny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones