PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130130}
7,8 202 586
ocen
7,8 10 1 202586
6,8 28
ocen krytyków
American Gangster
powrót do forum filmu American Gangster

bez lektora

ocenił(a) film na 7

ten film praktycznie nie ma lektora! co chwila leci ścieżka tylko po angielsku a lektor może jest w paru scenach. nie wiem czy to tylko jest na online czy też na normalnym dvd ale ktoś tu odwalił totalną chałę!!!!!!!!!

robert163

Spotkałem się z tym samym, ściągnąłem już dwie wersje filmu - w każdej ten sam problem.

radd91

Ja mam wersję z pełnym lektorem:D

ocenił(a) film na 10
dawid3009

Ja mam wersje, gdzie jest normalny lektor ( jeśli ktoś kojarzy serial Las Vegas puszczany na Fox Life to wlasnie mam wersje z nim) a rowniez jest kilka scen (gdy wspomina Bumpy'ego na plazy, podrywa swoja przyszla zone w swoim klubie i jak Richie coś tłumaczy swoim kolegom to wtedy mam napisy).

dawid3009

Tak ale to jest wersja podstawowa. Jest jeszcze wersja rozszerzona (ma m. in. odrobinę inne zakończenie). I ta wersja nie została przetłumaczona:(

ocenił(a) film na 10
robert163

a ja mam wersje z napisami bo szanuje oryginalną sciezke audio filmu:) pozdrawiam i Wam tez to polecam, lektor zasrany zabiera dźwięk

ocenił(a) film na 9
sebeks1989

podpisuję się, nie wiem jak możecie oglądać filmy z lektorem. Przecież to całkowicie niszczy klimat filmu. Czyta swoim kamiennym głosem, nie oddaje żadnych emocji.

ocenił(a) film na 9
DonMordor

popieram

ocenił(a) film na 8
robert163

u mnie to samo.

ocenił(a) film na 9
robert163

no wlasnie, u mnie tez podobnie - niestety. Koniec filmu jest juz calkiem ze sciezka amerykanska.
I nie uwazam, ze lektor zabiera klimat filmu - od zawsze. Wrecz przeciwnie!

ocenił(a) film na 8
robert163

A ja osobiście polecam oryginalne DVD kupować. Serio, wy to macie czelność. Ściągacie lub oglądacie online filmy i jeszcze narzekacie, że wam lektora nie zrobili. Najlepiej na policje zadzwońcie od razu, żeby wam pizzę przynieśli.

ocenił(a) film na 8
robert163

Właśnie że film z lektorem to chała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones