PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130130}
7,8 202 589
ocen
7,8 10 1 202589
6,8 28
ocen krytyków
American Gangster
powrót do forum filmu American Gangster

tekst

ocenił(a) film na 10

najlepszy tekst z filmu " my man " : )

ocenił(a) film na 8
pomaranczowylift

może i najlepszy ale cały film był porażką. za długi, niektóre wątki zupełnie niepotrzebne..tylko ze względu na washingtona i crowe'a daje 5 bo większość filmu się po prostu nudziłam i czekałam na rozwinięcie akcji. duże nadzieje pokładałam w tym filmie właśnie m.in. ze względu na obsadę..szkoda.

ocenił(a) film na 10
jane_88

Ktoś kto ocenia sage zmierzch na 10 i dodaje do ulubionych, gow... wie o prawdziwym kinie. Moze przegapilas rozwiniecie akcji?

ocenił(a) film na 10
jane_88

A to "88" to może rok Twojego urodzenia? Chyba '98 raczej ...

ocenił(a) film na 3
pitixpl

Kolejny amator jasnowidz na pokładzie FW? Czy może niedoszły psychoanalityk?

ocenił(a) film na 10
Boskigrom

No nie wiem. Uważasz, że '88 to jednak nie jest rok urodzenia? Ludzie w nickach zazwyczaj wlasnie dają rok urodzenia, ale widzę, że jesteś na tyle nierozgarnięty, że mozesz o tym nie wiedziec.

ocenił(a) film na 3
pitixpl

sam napisałeś że 98 ale widzę, że jesteś na tyle nierozgarnięty, że możesz już o tym nie pamiętać

ocenił(a) film na 10
Boskigrom

Napisałem, że skoro ocenia sagę Zmierzch na 10 to zamiast wpisywać w nicku '88, to powinna wpisać '98. Myśl.

ocenił(a) film na 3
pitixpl

"zamiast wpisywać w nicku '88, to powinna wpisać '98"
Nic takiego nie napisałeś. Myśl, ale logicznie bo tobie nie wychodzi na razie.
Poza tym jeśli napisała by 98 to nie oznaczało by to daty urodzenia więc twoja głupia teoria legła by w gruzach.

ocenił(a) film na 10
Boskigrom

Często ludzie dają swój rok urodzenia w nicku, więc miałem prawo wywnioskować jej wiek. Może nie rozumiesz moich postów, bo jesteś troszkę niedouczony?

ocenił(a) film na 3
pitixpl

To chyba nie udało się tobie wywnioskować bo pomyliłeś się za pierwszym razem o 10 lat. Z tego wynika, że piszesz takie brednie że sam nie jesteś w stanie rozumieć swoich postów. Prawdopodobnie dlatego, że jesteś mocno niedouczony.

ocenił(a) film na 3
pomaranczowylift

najlepszy tekst z filmu to napisy końcowe - człowiek myśli sobie wtedy "no w końcu"

ocenił(a) film na 10
Boskigrom

Kto co lubi... Ja ten film oglądałem już 3 razy i pewnie nie raz jeszcze do niego wrócę...

ocenił(a) film na 10
Boskigrom

Żaden film w Twoim repertuarze nie zasługuje na 10 lub 9. Widac równiez mało wiesz o prawdziwym kinie. Wspólczuje.

ocenił(a) film na 8
pitixpl

za to Ty na pewno sie znasz na "prawdziwym kinie" ;] sądząc po liczbie obejrzanych przez Ciebie filmów jest to raczej wątpliwe. I daruj sobie jakiekolwiek gadanie o moich ocenach czy wieku bo takich co tylko piszą po to by wkurzyć innych jest tutaj na pęczki więc lepiej się zamknij jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia.

ocenił(a) film na 10
jane_88

Z kimś kto daje sadze zmierzch 10/10 nie rozmawiam, bo uwazam że jest po prostu bezguściem.

ocenił(a) film na 3
pitixpl

Niby nie rozmawiasz, ale jakoś odpisujesz...

ocenił(a) film na 3
pitixpl

A ja tobie nie współczuje bo głupi ludzie też są potrzebni na tym świecie by "kupowali" każdy chłam. Poza tym zaprzeczasz sam sobie bo np Gladiatora i Leona oceniłem bardzo wysoko, więc jeśli nie zasługują te filmy na 10 to dlaczego ty masz je tak ocenione trollu.

ocenił(a) film na 10
Boskigrom

Nie widziałem, że masz ocenione te 2 filmy. Wiec mogłem się pomylic.

ocenił(a) film na 3
pitixpl

Myślałem, że wszystko wiesz i na wszystkim się znasz.

ocenił(a) film na 10
Boskigrom

W każdym bądz razie te 2 filmy to trochę mało skoro jest świetnych filmów.

ocenił(a) film na 3
pitixpl

nie rozumiem zdania

ocenił(a) film na 10
Boskigrom

Chodzi mi o to, że skoro widziałes 2? nie wiem ile filmów, które zasługują na ocenę 9 lub 10 to powinienneś obejrzeć trochę więcej.

ocenił(a) film na 3
pitixpl

Piszesz po polsku czy po jakiemu? Te dwa zdania powyżej to jakiś bełkot.

ocenił(a) film na 10
Boskigrom

Dobra napiszę po swojemu:
uważam, że obejrzałeś za mało dobrych filmów ( które u Ciebie zasługują na 9 lub 10 ) Na tak wysoką ocenę w Twoim repertuarze zasługują tylko 2 filmy - MAŁO. Radzę Ci zobaczyć pare innych dobrych filmów i dopiero potem oceniać AG.

ocenił(a) film na 3
pitixpl

A wcześniej pisałeś po czyjemu?
A ja uważam że to właśnie ty obejrzałeś za mało dobrych filmów i dlatego przeważnie uważasz chłam za coś wybitnego. Również uważam że na tak wysoką ocenę w Twoim repertuarze zasługują tylko 2 filmy - MAŁO. Ja również radzę ci zobaczyć pare innych dobrych filmów i dopiero potem oceniać AG, bo póki co widziałeś wielkie gówno.

ocenił(a) film na 10
Boskigrom

Nietykalni, Zapach Kobiety, 3 częsci The Godfather, Gladiator, Zielona mila, Milczenie owiec, rain man, chłopcy z ferajny, podziemny krąg > wszystkie mają 9 lub 10. umiesz liczyć? Jest ich znacznie więcej. Musisz się jeszcze wiele nauczyc. A AG to dla mnie wspaniały film o mojej ulubionej tematyce. Genialna muzyka i kreacja Denzela czynia cuda. Nie wiem jak można ocenić ten znakomity film na 3...

ocenił(a) film na 3
pitixpl

Co niby mam liczyć? Nie analizowałem twoich filmów bo mnie to nie interesuje, jedynie wszedłem na 10 sekund na twoja stronę by obalić twój głupi argument. To ty zacząłeś pisać o cudzych ocenach filmów a nie ja. A AG to dla mnie gówniany film. Średniacza muzyka i kreacja Denzela Musisz się jeszcze wiele nauczyć by to zauważyć. Nie wiem jak można ocenić ten słaby film na 10.

ocenił(a) film na 10
Boskigrom

Ponadto: Elitarni, Gran Torino, Człowiek w ogniu, Miasto Boga, Mroczny rycerz, 7 samurajów, infiltracja.
" Również uważam że na tak wysoką ocenę w Twoim repertuarze zasługują tylko 2 filmy - MAŁO." O czym Ty w ogóle mówisz?????
Filmy, które wymieniłem sa z mojego repertuaru.

ocenił(a) film na 3
pitixpl

Ja cytuję twoje słowa więc sam się zapytaj o czym ty bredzisz.

ocenił(a) film na 10
Boskigrom

Z czym masz znowu problem? Uważam, że obejrzałeś za mało świetnych filmów, dlatego nie umiesz docenić AG.

ocenił(a) film na 3
pitixpl

Ja mam problem? Mnie się zdaje że właśnie ty zacząłeś mieć w tym temacie problem z moimi ocenami. A skoro tak to ja oceniam twoje i wg mnie to ty obejrzałeś za mało świetnych filmów, dlatego przeceniasz AG.

ocenił(a) film na 10
Boskigrom

Dobra kończmy niepotrzebną dyskusję. Ja Cię nie przekonam, że ten film jest rewelacyjny, ani Ty mnie nie przekonasz mnie, że ten film jest do kitu. Peace. Dzięki za miłą kłótnię.

ocenił(a) film na 3
pitixpl

Po tylu uszczypliwych komentarzy z twojej strony wreszcie to zrozumiałeś. Ty dałeś 10 i nic mi do tego, używałem jedynie twoich argumentów by pokazać tobie że są nic nie warte bo równie dobrze można je odwrócić.

ocenił(a) film na 10
Boskigrom

Wiem, przepraszam.

ocenił(a) film na 3
pitixpl

Respect.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones