Norman Reedus

Norman Mark Reedus

8,8
21 222 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Norman Reedus

Naprawdę go nietrawiłem po roli w "Blade 2", która wg. mnie była słaba a postać mocno
irytująca (naciągany luzak). Potem kilka innych filmów bez rewelacji, cały czas ciążyło na nim
"brzemię Blade 2".
Zmieniłem o nim zupełnie zdanie jak zacząłem oglądać "The Walking Dead". Koleś
świetnie gra i ma rewelacyjnie do siebie dobraną postać. Całkowicie zmieniłem o gościu
zdanie i zapomniałem już o Scudzie teraz dla mnie to Darryl Dixon- jedna z najciekawszych
postaci w serialu.

penetrator1981

Ja kocham Normana od początku....od samych świętych:)
Ale masz rację bez Daryla serial by nie istniał xd

Kinomaniaczka_tvd

Mam tylko nadzieję, że go nie uśmiercą bo jest po Shanie drugą najciekawszą postacią, poboczną bo rozumiem, że główną jest ciagle Rick.

penetrator1981

Rick jest główym bohaterem ze względu na to,że jego postać jest z komiksu i występuje od 1 odcinka,ale Daryl i tak rządzi:)

Kinomaniaczka_tvd

Mihonne, Darryl, Shane i Merle to najciekawsze postacie bo Hershel mógłby już nakarmić zombie :)

penetrator1981

hehe masz rację,ale szybko by go zwróciły xd

Kinomaniaczka_tvd

Zaraz po Ricku, Daryl jest najciekawszym bohaterem TWD.
Mam nadzieję, że nie uśmiercą go za szybko. Serial wiele by na tym stracił.
Jeśli chodzi o samego Normana, mam do niego słabość:>) Jego rola w ,, Świętych z Bostonu" jest rewelacyjna, a on sam wygląda tam po prostu cudownie:D

anita23_fw

Cudownie to mało powiedziane:)

Kinomaniaczka_tvd

W tym filmie był taki młodziutki. Chociaż teraz bardziej mi się podoba. Facet po prostu ma coś w sobie. Może nie jest typowym przystojniakiem, ale jest mega pociągający:D

anita23_fw

Dokładnie,w Świętych wygląda jak nastolatek....ale teraz jest boski....to dziwne,bo nie jest najpiękniejszy,ale ma w sobie to coś co sprawia,że jak go widzę to kocham po prostu:)

Kinomaniaczka_tvd

Dokładnie. Najbardziej mi się podoba jego spojrzenie, no i oczywiście głos. Mogłabym go słuchać bez końca:D Oj...nie da się ukryć, facet ma po prostu to coś.

anita23_fw

zgadzam się:)nie byłabym mu w stanie nic odmówić xd
uwielbiam takich łobuziaków,ma taki łobiuziarkski wzrok:)

Kinomaniaczka_tvd

Dokładnie :D

anita23_fw

:)ciesze się,że nie jestem sama:)

Kinomaniaczka_tvd

Na pewno nie jesteś sama:D
W TWD Norman gra super. Jest moim ulubieńcem.
Chociaż Rick też jest fajny:D
Trudno powiedzieć, któremu z nich kibicuję bardziej:)

anita23_fw

U mnie w szkole jak na ang odpowiedziałam na pytanie typy jaki jest mój ulubiony aktor a ja Reedus i takie oczy wystawili,że szok hehe:)Oj tak Rick jest słodki zwłaszcza w sezonie 1,dla mnie Rick i Daryl to bracia i kocham ich obu:)Jeden potrzebuje drugiego....
http://www.youtube.com/watch?v=djzgnu8fve0
zrobiłam taki klipek o nich:)

Kinomaniaczka_tvd

Świetny filmik:D Naprawdę dobra robota.
Nie da się ukryć, że Rick i Daryl rewelacyjnie się uzupełniają.
Fajnie, że w trzecim sezonie tak dobrze się dogadują. Uwielbiam oglądać tę dwójkę w akcji. Tak cudownie rozumieją się bez słów:>)

anita23_fw

Bardzo dziękuję:)
Ja mam to samo Rick jak powiedział,że potrzebuję Daryla,to było świetne:)

Kinomaniaczka_tvd

Swietne, czekam na więcej :)

Darciia

Bardzo dziękuję,zapraszam na mój profil,mam tam dużo podobnych klipów:)

Kinomaniaczka_tvd

Zobacze :)

Darciia

dziękuję xd

penetrator1981

Ten aktor naprade potrafi grać.
Weźmi przykład Świętych i TWD, nieby jedna osoba, jeden aktor, a jakby te dwie postacie grały różne osoby.
Przy dużej ilości aktorów czuje sie, że to jedno i to samo, a tu mamy kogoś innego, kogoś kto ma talent :)

Darciia

Dokładnie i jest taki naturalny a nie plastikowa gwiazda jak inni.....

Kinomaniaczka_tvd

No właśnie, dobrze to ujęłaś :)

penetrator1981

Też nie przepadałam za Scudem :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones