PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637303}

Pokojówki z Beverly Hills

Devious Maids
7,7 12 038
ocen
7,7 10 1 12038
Pokojówki z Beverly Hills
powrót do forum serialu Pokojówki z Beverly Hills

Wow, to dopiero było rozpoczęcie nowego sezonu :D Świetne wstawka z producentką Evą Longoria, dobrze rozwinięte wątki wszystkich postaci, a to dopiero pierwszy odcinek. Miło by było, gdyby serial nadal trzymał poziom, bawił i wzruszał jednocześnie :)

ocenił(a) serial na 10
poisonka

Kurczę, a Ja jeszcze w pracy, no już chcę do domu, bo nie mogę się doczekać.

poisonka

Wejście w nowy sezon chyba najlepsze ze wszystkich sezonów jak do tej pory! Nie mogę się doczekać kolejnych odcinków! I nareszcie uśmiercili najbardziej wkurzającą postać w serialu :D Ciekawy tylko jestem kto jest mordercą ;]

ocenił(a) serial na 5
John__88

Eva Longoria :D

aktefrems

A ja myślę, że może kuzynka a raczej córka Carmen mogła się do tego przyczynić, choć Evę też bym obstawiała ;)

aktefrems

Eva to był by fajny wybór :D, choć ja osobiście obstawiam nowego faceta Marisol, bądź sąsiada Zoili który przyszedł do niej z winkiem ;]

John__88

Albo ta mała dziewczynka, która została "adoptowana" przez Stappordów :D haha :P

ocenił(a) serial na 9
John__88

A dla mnie to była jedna z fajniejszych postaci , bo była charakterystyczna :D

ocenił(a) serial na 7
anthonyperette

Jak przeczytalam, ze zabili najbardziej wkurzajaca postac mialam nadzieje,ze chodzi o Rosie! Genevieve najlepsza- mega teksty. Ogolnie poczatek bardzo mi sie podobal- Longoria, Mike Delfino, Jesse, corka Carmen. Bedzie bardzo fajny sezon jak utrzymaja poziom

rachel20

I Carlos Ponce - również fajna niespodzianka :D

ocenił(a) serial na 9
Nolitka

kto to jest? :D

anthonyperette

Ten, którego Peri zaprosiła do domu, opiekun Spence'a. Aktor ten grał w telenoweli Santa Diabla, emitowanej w telewizji Puls ;)

ocenił(a) serial na 7
Nolitka

O tak też się zdziwiłam kiedy go zobaczyła, super : )

ocenił(a) serial na 9
poisonka

To prawda, super początek! Już zapomniałam o tym serialu a tu taka niespodzianka i kolejny sezon! Szkoda, że serial nie jest dłuższy a przynajmniej częściej nie są wypuszczane sezony :)

poisonka

Czy ktoś się orientuje czy Eva Longoria wystąpiła tylko w pierwszym odcinku, czy pojawi się również w pozostałych?

ocenił(a) serial na 7
poisonka

Odcinek na wysokim poziomie; ) Geneviev jest niesamowita jej teksty na temat Rosie " skowyczy"" : )
Zastanawiałam się kto mógłby zabic Peri i podejrzewam Bena- bardzo dobrze radzi sobie z manipulowaniem ludźmi, może Peri odkryła jego jakas tajemnice szantażowała go i się odegrał, a pewnie wszyscy będą obwiniać Spenca...

ocenił(a) serial na 9
agdaaa

Ja stawiam na Eve, albo syna Peri, za to, że zamiast się z nim bawić dała mu tableta :P
Dla mnie było za mało Longori, gdyż tak się zapowiadała na ten sezon, a tu tylko mały fragment :(

ocenił(a) serial na 7
anthonyperette

Jak Peri nie zyje to moze Longoria wroci. Mam przynajmniej taka nadzieje!

ocenił(a) serial na 8
poisonka

świetny pierwszy odcinek nowego sezonu!

poisonka

Wjazd w nowy sezon jest konkretny, dużo się dzieje! Ale Powell robiący Powellową w wała to przecudo! :D Uwielbiam ich. Za to z ukatrupienia Peri też się cieszę, strasznie działała mi na nerwy z tą swoją wiecznie wykrzywioną w złości gębą i sztuczną słodyczą. Nie mogę się już doczekać napisów do drugiego odcinka!!

ocenił(a) serial na 9
Degrengolada_nanana

Wie ktoś może kiedy będą napisy ? :)

poisonka

Eva Longoria tak straszliwie zbrzydła, że poznałam ją dopiero po głosie. Co się stało z tą kobietą, była taka piękna...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones